Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Участь фахівців КНДІСЕ в Міжнародному конгресі з криміналістики

Помічник директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Андрій Полтавський став учасником Міжнародного конгресу «Криміналістика і судова експертологія: наука, навчання, практика».

Конгрес криміналістів проводиться вже понад 20 років поспіль і служить майданчиком комунікації провідних українських й іноземних вчених-криміналістів та судових експертів.

В ході засідання розглядалися актуальні теми сучасної криміналістичної науки й практики, зокрема, доповіді учасників були присвячені інноваційним методам в криміналістичній та судово-експертній дидактиці, ролі та місцю міжнародних організацій у розвитку криміналістики й судової експертизи, висвітлювалися питання необхідності міжнародної гармонізації наукових досліджень в галузі криміналістики й судової експертології та пошуку нових методів вдосконалення розслідування злочинів.

Однією з головних тез міжнародного конгресу цього року постала необхідність створення єдиного простору у сфері криміналістичної науки й практики.

Конгрес дав можливість представникам різних криміналістичних шкіл обмінятися думками та досвідом, знайти кваліфіковані відповіді на проблемні практичні питання. Подібні науково-практичні заходи дозволяють впроваджувати новітні розробки вчених в практичну діяльність і об’єднувати зусилля криміналістів з різних країн в удосконаленні методу розслідування злочинів, створюючи таким чином якийсь єдиний простір криміналістики. Завдяки такій активній співпраці є можливість знаходити ефективні шляхи розв’язання виникаючих проблем і готувати гідних професіоналів і молодих вчених.

Можливо вам буде цікаво: