Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У Київському НДІСЕ видали навчальний посібник «Судові експертизи в процесуальному праві України»

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України видав навчальний посібник «Судові експертизи в процесуальному праві України».

Видання представляє комплексні зміни в процесуальному законодавстві, що призвели до розвитку положень теорії криміналістики та судової експертизи та є відповіддю на потребу сьогодення в оновленні дидактичного матеріалу, що використовується в освітніх процесах підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, перш за все, судових експертів.

Найсучасніший базовий навчальний посібник з питань застосування спеціальних знань в процесуальному праві України рекомендовано до друку Вченою Радою Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти та науки України.

Основою для формування вмісту посібника стала Програма підготовки судових експертів «Теоретичні, організаційні та процесуальні питання судової експертизи», затверджена Міністерством юстиції України, та нагальна інформація, що з точки зору досвіду авторів.

У навчальному посібнику розглядаються та аналізуються основні види судових експертиз, що застосовуються в процесуальному праві, слідчій та судовій практиці. Розглядається порядок організації призначення, проведення судових експертиз та їх особливостей. В посібнику визначені наявні традиційні та новітні напрямки судових експертиз.

Видання розраховано на судових експертів, працівників органів досудового розслідування, суддів, адвокатів, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, може бути корисним особам, які навчаються (стажуються) з метою отримання кваліфікації судового експерта.

Безсумнівно судово-експертне забезпечення правосуддя від збирання слідової матеріальної та матеріалізованої інформації до її експертних досліджень та представлення їх результатів в суді відіграє велику роль у встановленні істини. Сподіваємося, навчальний посібник «Судові експертизи в процесуальному праві України» ще одним кроком у допомозі встановлення правосуддя та захисту прав та основоположних свобод людини.

Завантажити посібник можна за цим посиланням.

Можливо вам буде цікаво: