Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У Київському НДІСЕ відбувся науково-практичний семінар «Судова експертиза – ефективний метод вирішення проблем на ринку земель»

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України відбувся науково-практичний семінар на тему «Судова експертиза – ефективний метод вирішення проблем на ринку земель».

Захід присвятили обговоренню актуальних питань щодо ролі судової експертизи у процесі запровадження ринку землі в Україні та ефективного проведення земельної реформи.

Спільну наукову роботу провели представники науково-дослідних інститутів судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту Державного земельного кадастру в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Земельної спілки України.

Спікерами заходу виступили провідні експерти, практики та науковці.

Завідувач відділу досліджень з питань землеустрою та оцінки земель Київського НДІСЕ Микола Шишов представив учасникам доповідь на тему «Проблемні питання судової земельно-технічної експертизи та експертизи з питань землеустрою».

Директор департаменту Державного земельного кадастру в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру Ігор Славін розповів про судову експертизу при формуванні Державного земельного кадастру.

Завідувач кафедри землевпорядного проєктування, доктор економічних наук, доцент Національного університету біоресурсів і природокористування України Андрій Мартин розкрив тему чимраз більшої ролі судової експертизи у розвитку ринку земель сільськогосподарського призначення.

Завершальною стала доповідь президента Земельної спілки України Андрія Кошиля щодо ринку земель сільськогосподарського призначення в умовах мораторію на їх відчуження.

Кожна доповідь супроводжувалась обговоренням з аудиторією, учасники детально розглядали актуальні питання теоретичних та практичних аспектів проведення та значення судової експертизи, як ефективного методу розв’язання проблем на ринку земель.

Можливо вам буде цікаво: