Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

У Київському НДІСЕ відбулося засідання зборів наукових працівників щодо обрання членів Вченої ради

У Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України відбулося засідання зборів наукових працівників щодо обрання членів Вченої ради.

У вступному слові Директор КНДІСЕ Олександр Рувін зазначив, що відповідно до законодавства та статуту, Вчена рада наукової установи є колегіальним органом управління науковою, науково-технічною і науково-організаційною діяльністю, який виконує консультативно-дорадчі функції.

У своїй роботі керується Конституцією України, Законом України «Про судову експертизу», Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», іншими законами України, Інструкцією про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень, затвердженою наказом Міністерства юстиції України, Статутом Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України та ін.

Нагадаємо, попередні вибори членів Вченої ради проводилися у 2012 році.

У Київському НДІСЕ кількісний склад членів Вченої ради становить 15 осіб. Статутом передбачено, що до складу Вченої ради за посадою входять: Директор інституту – Голова Вченої ради (Олександр Рувін), заступник директора – заступник Голови Вченої ради (Тетяна Голікова) та учений секретар – секретар Вченої ради (Віктор Колонюк). Інші члени складу Вченої ради були обрані шляхом таємного голосування наукових працівників КНДІСЕ.

Після завершення процесу голосування, підрахунку голосів та оголошення складу нової Вченої ради КНДІСЕ, учасники також обговорили процес виконання тематичного плану наукових розробок працівниками Київського НДІ судових експертиз.

Можливо вам буде цікаво: