Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У Київському НДІСЕ підсумували результати роботи за I півріччя 2018 року

На базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз відбулося засідання робочого колективу та підведення підсумків діяльності за I півріччя 2018 року.

Директор Інституту Олександр Рувін представив учасникам засідання – керівникам структурних підрозділів та регіональних відділень аналітичні матеріали, щодо основних показників кількості виконаних судових експертиз та експертних досліджень, розвитку нових напрямків досліджень та надходження матеріалів для проведення судових експертиз у розрізі органів, що їх призначали.

За вказаний звітний період спеціалістами Київського НДІСЕ було проведено близько 25 тисяч судових експертиз та експертних досліджень. Загальна кількість експертиз, виконаних за матеріалами кримінальних проваджень та справ про адміністративні правопорушення, склала 72% від загальної кількості виконаних експертиз.

За результатами роботи впродовж 6 місяців 2018 року кращою лабораторією Київського науково-дослідного інституту судових експертиз була визнана Лабораторія криміналістичних видів досліджень, а першість серед відділень здобуло Вінницьке відділення Київського НДІСЕ.

Заступник директора Тетяна Голікова звернула увагу присутніх на зміни в законодавстві, необхідність їх постійного моніторингу та досконалого вивчення. Нагадуємо, у своїй діяльності Інститут керується Конституцією України, Законом України «Про судову експертизу», Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», процесуальним законодавством та іншими законами України, Указами Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами і розпорядженнями Міністерства юстиції України, іншими нормативно-правовими актами.

Заступник директора Наталія Нестор звітувала про стан науково-методичної, редакційно-видавничої та міжнародної роботи. Так, за I півріччя 2018 року фахівцями Київського НДІ судових експертиз було опубліковано понад 90 наукових статей, експерти Інституту були учасниками понад 40 наукових заходів поміж яких конференції, семінари, круглі столи, брифінги тощо.

Незмінною залишається позиція Київського НДІ судових експертиз, щодо розвитку міжнародної співпраці. Судові експерти КНДІСЕ беруть активну участь у засіданнях робочих груп Європейської мережі судово-експертних установ ENFSI, налагоджують співпрацю з провідними криміналістичними лабораторіями світу, переймають досвід сучасних методів роботи іноземних колег та застосування інноваційного обладнання.

До числа нещодавніх міжнародних науково-практичних заходів, учасниками яких виступили експерти Київського НДІСЕ, є зустріч робочої групи з розслідування пожежі та вибухів Європейської мережі судово-експертних установ ENFSI, VIIІ-й Вроцлавський симпозіум дослідження документів, робоча зустріч учасників Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI) з наркотиків і т.д.

Урочистою частиною заходу стало нагородження працівників Київського НДІСЕ почесними грамотами та подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі внески у розвиток експертного забезпечення правосуддя України.

В підсумку засідання директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін подякував колективу за роботу, побажав творчого натхнення, не зупинятися на досягнутому та розвиватися для реалізації майбутніх цілей.

Можливо вам буде цікаво: