Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У КНДІСЕ підписали договір про співробітництво з Центром судових експертиз Міністерства юстиції республіки Казахстан та його регіональними установами

В рамках продовження розширення міжнародного співробітництва Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України налагодив співпрацю з Центром судових експертиз Міністерства юстиції республіки Казахстан та його регіональними установами.

Заступник директора КНДІСЕ Наталія Нестор та директор НДІСЕ Центру судових експертиз Міністерства юстиції Республіки Казахстан Дінара Даулеткелдікизе підписали договір про співробітництво між установами.

Документ передбачає реалізацію двостороннього співробітництва у галузі науково-дослідної роботи, створення нових і вдосконалення чинних методів експертного дослідження, обміну досвідом експертної практики, взаємних стажувань тощо.

На сьогодні судова експертиза охоплює велику кількість наукових дисциплін, і багато актуальних проблем експертної науки важко вирішити, використовуючи ресурси однієї лабораторії в одній державі. Водночас, зростання кількості тяжких міжнародних злочинів вимагає тіснішої співпраці між державами в їх розслідуванні. Саме тому дуже важливо, щоб кожній державі були доступні методи експертних досліджень, які застосовуються в інших державах.

Реалізація інтеграції судово-експертної діяльності матиме наслідком гармонізацію та удосконалення експертного національного законодавства і теоретичних основ експертизи, вироблення єдиних методичних рекомендацій з різних видів експертиз, отримання міжнародного визнання експертних висновків в цілому, удосконалення експертної діяльності та підвищення професійної майстерності працівників судово-експертних установ.

5bcd70cadd397

Можливо вам буде цікаво: