Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

У Хмельницькому відділенні КНДІСЕ відбулася робоча зустріч керівництва з представниками органів державної влади

Радник Міністра юстиції України, народний депутат України Ігор Алексєєв в рамках робочої поїздки на Хмельниччину відвідав Хмельницьке відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

На базі відділення відбулася зустріч Ігоря Алексєєва з начальником Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктором Худняком та завідувачем Хмельницького відділення КНДІСЕ Анатолієм Поплавським.

Під час візиту учасники обговорили актуальні питання судово-експертної діяльності, а також запланували проведення спільних заходів щодо сприяння у виконанні завдань, покладених на структурні підрозділи, зокрема, й експертні установи Міністерства юстиції України.

Судові експерти Хмельницького відділення Київського НДІСЕ ознайомили гостей з особливостями робочого процесу, розповіли про сучасні методи дослідження та нові види судових експертиз, які виникають у відповідь на потреби суспільства. Крім того, мова йшла про перспективи розвитку галузі судово-експертної діяльності в рамках розширення міжнародного співробітництва.

У прикінцевому слові завідувач Хмельницького відділення КНДІСЕ Анатолій Поплавський висловив вдячність за увагу представників органів державної влади до діяльності судових експертів, а також розуміння та сприяння у вирішенні проблемних питань, продовження плідної співпраці.

Можливо вам буде цікаво: