Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Студенти-юристи відвідали Кропивницьке відділення Київського НДІСЕ та ознайомились з роботою судових експертів на практиці

Концепція діяльності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз побудована на примноженні наукового потенціалу України, розвитку криміналістичних знань, освіти та фундаментальних теоретичних досліджень у галузі судової експертизи. Саме з метою закріплення теоретичних знань практичними заняттями систематично відбуваються зустрічі фахівців КНДІСЕ зі студентами відповідних спеціальностей, а також відвідування музею.

Так, днями до Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з ознайомчим візитом завітали студенти Кіровоградського інституту розвитку людини Університету «Україна».

Екскурсія розпочалася з ознайомчої бесіди, яку провів завідувач Кропивницького відділення Київського НДІСЕ Костянтин Лагода. Керівник детально розповів майбутнім правознавцям історію розвитку судової експертизи в Україні, сучасний стан судово-експертної діяльності, можливості та досягнення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Кропивницького відділення зокрема.

«У 2017 році зону обслуговування Київського науково-дослідного інституту судових експертиз було розширено, до його складу увійшло Кропивницьке відділення. За інформацією Державної служби статистики України зона обслуговування Інституту з регіональними відділеннями включала територію, на якій проживають понад 15 мільйонів осіб», ‒ зауважив Костянтин Лагода.

На сьогодні у Кропивницькому відділенні КНДІСЕ проводяться понад двадцять п`ять видів досліджень.

Експерти відділення розповіли студентам про особливості економічних, будівельно-технічних, земельно-технічних, автотехнічних, почеркознавчих та технічних досліджень документів.

Особливо цікавою та пізнавальною для слухачів стала розповідь експерта-психолога Тетяни Литвинової про процес проведення психологічних досліджень, використання комп’ютерного поліграфа, різноманітні методики роботи.

Загалом зустріч справила позитивне враження на відвідувачів, оскільки кожен мав змогу поспілкуватись з експертами та отримати відповіді на поставлені питання. Викладачі та студенти подякували за цікаву та пізнавальну екскурсію, а також висловили сподівання щодо проведення подібних заходів надалі.

Можливо вам буде цікаво: