Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Співробітники Кропивницького відділення Київського НДІСЕ стали учасниками чергового семінару організованого Радою адвокатів Кіровоградської області

На запрошення Ради адвокатів Кіровоградського регіону співробітники Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз продовжили участь в роботі семінарів з підвищення кваліфікації адвокатів, які відбулися на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Доповідачами заходу від Кропивницького відділення Київського НДІСЕ виступили головний судовий експерт Георгій Грігор, провідний судовий експерт Віктор Гончар та провідний судовий експерт Віктор Давидченко.

Експерти представили слухачам доповіді щодо:

  • практики призначення та проведення інженерно – технічних експертиз пов’язаних з дослідженням обставин дорожньо-транспортної пригоди;
  • особливостей призначення автотоварознавчих експертиз;
  • можливостей проведення комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних видів дослідження, а також про дослідження пов’язані з об’єктами інтелектуальної власності.

Формат семінару передбачав можливість дискусії, під час якої учасники активно спілкувалися зі спікерами, ставили додаткові питання на які співробітниками відділення було надано вичерпні відповіді.

Відповідні заходи сприяють налагодженню міжвідомчої комунікації та підвищенню рівня просвітницької роботи як важливої фахової складової у судово-експертній діяльності.

Можливо вам буде цікаво: