Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Співробітник  КНДІСЕ взяв участь у семінарах, які проводились в УкрІНТЕІ в рамках Тижня Відкритого Уряду

28 та 30 травня 2024 року Антон Камінський, молодший науковий співробітник відділу нормативно-правового забезпечення лабораторії організації наукової, методичної діяльності, нормативного забезпечення, міжнародного співробітництва та підготовки експертів КНДІСЕ, у межах Тижня Відкритого Уряду в УкрІНТЕІ учасничав у семінарах «Пережити бурю: уважний погляд на українських вчених та їхні потреби у воєнний час» та «Український EdTech стартап BUKI: поради для масштабування та вихід на світові ринки».

Упродовж вебінарів обговорювалися потреби науки та проблеми, з якими стикаються дослідники у воєнний час, та фактори, що сприяють їх стійкості; вплив війни на продуктивність вчених. Також учасники семінарів на прикладі українського стартапу BUKI отримали практичні поради від CEO щодо розвитку стартапу, інформацію щодо його масштабування від pre-seed; щодо викликів та їх подолання при масштабуванні, які стоять перед засновниками стартапу.

Війни значно впливають на стійкість наукових систем та вчених, що часто призводить до зниження фінансування досліджень, збоїв у наукових спільнотах та припинення дослідницьких процесів. Однак вони також сприяють появі нових технологічних здобутків. Дослідники, як ключове джерело наукових знань, відіграють вирішальну роль у підтримці продуктивності та прогресу науки під час конфлікту.

Розуміння досвіду та потреб учених може допомогти у розробці політики та стратегій, які підтримують та підвищують стійкість наукових систем за часів кризи, тим паче під час військової агресії рф проти України.

Можливо вам буде цікаво: