Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Спеціалісти Київського НДІСЕ зустрілися із представниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

24 лютого відбулася робоча зустріч керівництва Київського науково-дослідного інституту судових експертиз із представниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка є самостійним структурним підрозділом Генеральної прокуратури України.

Метою засідання було обговорення проблемних питань проведення судових експертиз, шляхи їх вирішення, а також співпраця установ у даному напрямку діяльності.

Серед головних питань на порядку денному звучало обговорення процесу призначення та проведення судових експертиз (експертних досліджень), що здійснюється у відповідності до чинного законодавства України.

Спеціалісти КНДІСЕ звернули особливу увагу на процес оформлення матеріалів, що надаються для проведення експертиз (досліджень) та перелік питань, що можуть бути поставлені при проведенні відповідного виду експертизи.

Відповідність зазначених процедур встановленим законом вимогам дозволить оперативно організовувати проведення експертиз. Ефективна і налагоджена робота двох відомств дозволить значно зменшити терміни виконання експертиз та сприятиме зменшенню кількості повторних досліджень.

Можливо вам буде цікаво: