Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Спеціалісти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз продовжують роботу на 65-му арсеналі Міністерства оборони України

Група спеціалістів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз продовжує роботу на 65-му арсеналі Міністерства оборони України в Харківській області з метою реалізації низки експертиз щодо причин і наслідків вибухів боєприпасів, які відбулися 23 березня 2017 року.

Фахівці Київського НДІСЕ оглядають територію для визначення епіцентрів вибухів і можливості проведення судових експертиз безпосередньо на місці пригоди.

Очільник місії директор інституту Олександр Рувін повідомив, що на цей час експерти вживають відповідні дії щодо заходу на територію складів, оскільки там досі лунають вибухи. Спільно з фахівцями Київського науково-дослідного інституту судових експертиз на місці події працює група вибухотехніків з Національної поліції та Служби безпеки України.

«Будуть проводитися експертизи, шодо дослідження хімічного складу залишків на складах, вибухотехнічна експертиза, пожежотехнічна експертиза та експертне дослідження безпеки життєдіяльності. Паралельно підраховуватимуться збитки відбуватимуться підрахунки наслідків збитків нанесених державі», – прокоментував ситуацію Олександр Рувін.

У зв’язку з тим що місці було вилучено багато фото та відеоматеріалів щодо причин виникнення катастрофи експерти КНДІСЕ також проведуть фототехнічну експертизу.

Можливо вам буде цікаво: