Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Щиро вітаємо з Новим роком та різдвяними святами!

Шановні колеги, друзі! Від щирого серця радий привітати усіх вас з Новим роком та прийдешніми різдвяними святами!

Сьогодні Україна та весь світ переживає непрості часи, коли кожному з нас особливо важливо відчувати підтримку і турботу, берегти сили та дбати про здоров’я, зосередитися на моментах, які нас об’єднують, пам’ятати, яких багатьох великих речей ми досягли за останні десятиліття.

Пандемія COVID-19 змусила змінити хід і порядок нашого повсякденного життя, інакше мислити та опановувати нові інформаційно-комунікаційні технології, більш усвідомлено приймати виважені рішення та швидко діяти у найрізноманітніших ситуаціях.

Ми справляємося з викликами сьогодення завдяки рисам, які завжди робили нас сильнішими, насамперед це наші ідеї, творчість і натхнення, наполеглива праця та завзятість, професійні працівники різних сфер діяльності, традиції, повага та вдячність ближнім. Саме ці характеристики залишаються нашим компасом і допомагають підтримувати найвищі цінності нашої держави.

Хочеться подякувати багатьом людям, які минулий рік в чергове присвятили себе експертній діяльності: судовим експертам, які безпосередньо проводять судові експертизи за найрізноманітнішими напрямками досліджень; вченим і науковцям, які роблять значний внесок в удосконалення науково-методичної бази; усім працівникам, які своєю щоденною клопіткою працею забезпечують успішну роботу експертних установ. Сподіваюся, ми й надалі робитимемо істинно велику справу, а результати цієї роботи допомагатимуть підтримувати стабільність та верховенство права в нашій державі.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України впродовж багатьох років стоїть на захисті наукового обґрунтування правди й істини в найбільш резонансних справах. Ми розуміємо, що якою б тяжкою не була робота, особливо коли питання торкаються долі людей, її потрібно виконувати рішуче та професійно. Пишаємося фахівцями, котрі щоденно виконують ці непрості завдання, прагнуть до саморозвитку та досягають поставлених цілей!

Починається Новий рік, який сподіваємося, стане хорошим і благодатним для кожного! Нехай атмосфера свята, надії, радісних моментів буде з вами наступні 365 днів, щастя переповнює думки та почуття, панує душевний спокій і затишок, а також відкриються нові можливості для здійснення усіх заповітних мрій і бажань!

Зичимо міцного здоров’я, любові, достатку та взаєморозуміння, щоб різдвяні чари Нового року наповнили світлом кожне серце, зігріли та огорнули теплом кожну домівку! З Новим роком! Радісних зимових свят!

З найкращими побажаннями

Директор КНДІСЕ Олександр Рувін

Можливо вам буде цікаво: