language

Щиро вітаємо з Днем незалежності України!

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України щиро вітає усіх з Днем незалежності України!

З кожним роком розбудови та розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – її значення для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

У серцях народу України серпнева блакить неба та жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в історію свободи та праці. Творення життя Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Бажаємо кожній українській родині, кожному громадянину міцного здоров’я та добробуту. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Зі святом! З Днем незалежності України!

Можливо вам буде цікаво: