Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Секретна служба США передала унікальну колекцію банкнот Київському науково-дослідному інституту судових експертиз

Протягом багатьох років однією з основних функцій Секретної служби Сполучених Штатів Америки було запобігання підробці американських банкнот та виявленню підробок. Американські експерти проводять комплексну роботу із зарубіжними експертними організаціями та установами з метою швидкого виявлення та реагування на злочини, пов’язані з обігом фальшивих грошових обігів.

Тісно співпрацюючи та спілкуючись із американськими колегами, експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз отримали унікальну колекцію доларів США. Зразки банкнот різних років та номіналів були передані в лабораторію криміналістичних досліджень, а також надані Інституту інформаційні матеріали щодо розпізнавання ознак високоякісних підробок, загальних номіналів та методів виготовлення.

Найбільш поширеними підробками в Україні сьогодні є банкноти номіналом 100 і 50 доларів США, тому Київський науково -дослідний інститут судових експертиз закликає громадян ознайомитися з основними елементами захисту банкнот та бути уважними з іноземними та українськими банкнотами.

Передаючи колекцію, речник секретної служби США Джон Ліау зазначив, що подія є унікальною для України, оскільки така колекція зразків надається лише деяким країнам СНД.

Банкноти виготовляються спеціально для роботи експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз і присвоюються Інституту за спеціальними серійними номерами. Робота експертів із зразками колекції сприятиме більш швидкому, якісному та всебічному дослідженню банкнот США.

Можливо вам буде цікаво: