Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Розпорядженням КМУ Київський НДІСЕ визначено державною експертною установою, відповідальною за проведення криміналістичних експертиз щодо встановлення автентичності тютюнової продукції та ідентифікації обладнання, на якому вона виготовлена

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року №172-р Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України було визначено головною державною експертною установою, відповідальною за проведення криміналістичних експертиз щодо встановлення автентичності тютюнової продукції та ідентифікації обладнання, на якому вона виготовлена.

Відповідне рішення було прийняте в рамках реалізації «Стратегії у сфері протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів на період до 2021 року». Положення документу спрямовані на ліквідацію незаконної торгівлі сигаретами та іншими тютюновими виробами, їх незаконного виробництва та підробки.

Київський НДІСЕ ‒ державна експертна установа, яка має повний комплект обладнання (зокрема спеціальний апаратний комплекс для визначення характеристики тютюну та його походження), що дозволяє оперативно та повно досліджувати як тютюнові вироби, так і матеріали їх пакування.

Експерти Київського НДІСЕ, які проводять дослідження тютюнових виробів, пройшли спеціальну підготовку, в тому числі у провідних лабораторіях країн Європейського Союзу, та мають відповідні сертифікати.

Прийняття акту сприятиме якіснішому проведенню таких експертиз з урахуванням досвіду Київського НДІСЕ. Вказане розпорядження дозволить забезпечити належну протидію нелегальному виробництву тютюнових виробів на території України.

Можливо вам буде цікаво: