Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Робочий візит представників Європейської мережі судово-експертних установ до Київського НДІСЕ

5-6 вересня 2016 року відбудеться візит представників Європейської мережі судово-експертних установ (European Network of Forensic Science Institutes – ENFSI) до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Мета приїзду керівників судово-експертних установ країн Європейського Союзу – проведення оцінювання Київського НДІСЕ на предмет вступу до системи ENFSI.

Сторони розглянуть питання співпраці та вдосконалення робочого процесу КНДІСЕ з ціллю приведення його у відповідність до міжнародних стандартів.

Варто відзначити, що Київський НДІСЕ перша і на сьогоднішній день єдина судово-експертна установа Міністерства юстиції України, яка проводить активну діяльність щодо вступу в ENFSI.

Заснована ще 1995 року, Європейська мережа судово-експертних установ створює своєрідний майданчик комунікації судових експертів європейських країн.

За словами директора КНДІСЕ Олександра Рувіна, членство в ENFSI відкриває нові можливості комунікації з міжнародними судово-експертними установами, сприятиме розвитку науково-методичного забезпечення, удосконалення системи сертифікації обладнання й інших засобів, підвищенню ефективності системи підготовки та підвищення кваліфікації працівників, найважливішим компонентом якої є атестація судових експертів.

Можливо вам буде цікаво: