Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Робочий візит делегації Київського НДІСЕ до Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю

Делегація Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України здійснила робочу поїздку до Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю. Метою зустрічі став обмін досвідом та обговорення ідей міжнародного співробітництва в експертній та науково-методичній діяльності.

Представники Київського НДІСЕ ознайомились із загальною структурою та організацією роботи Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю, особливостями проведення технічних досліджень документів, трасологічних, балістичних досліджень та досліджень зброї, а також досліджень матеріалів, речовин та виробів.

Окремо була представлена матеріально-технічна база та сучасні прилади, які використовують експерти під час досліджень.

Сторони обговорили можливість організації стажування експертів у двосторонньому порядку, спільне проведення науково-практичних заходів, розробку та оновлення методичних баз досліджень.

Загалом зустріч стала успішним продовженням налагодження співпраці, що розпочалась у березні 2019 року, коли за сприяння Посольства Держави Ізраїлю колеги з Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю відвідували Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Можливо вам буде цікаво: