Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

П’ята річниця авіаційної катастрофи пасажирського літака рейсу МН-17

17 липня 2019 року виповнюється п’ять років від дня катастрофи рейсу МН17 в небі над Україною. У ній загинули всі 298 осіб, які перебували на борту літака.

Розслідування трагедії досі триває. До міжнародної групи експертів входять представники України, Австралії, Бельгії, Королівства Нідерланди та Малайзії.

Очільником української групи судових експертів є директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін. У розслідуванні беруть участь фахівці Київського НДІСЕ з трасологічних, балістичних, вибухово-технічних, фоноскопічних, досліджень, досліджень матеріалів речовин та виробів, а також проєктування, виробництва та експлуатації зенітно-ракетної зброї.

В ході роботи міжнародної експертної групи під головуванням Київського НДІСЕ на території України було проведено арена-тест, слідчі та експертні натурні експерименти на полігонах.

За словами директора Київського НІСЕ Олександра Рувіна під час роботи експертами було проаналізовано десятки фото та відеоматеріалів, у тому числі проведено понад 100 фоноскопічних експертиз з ідентифікації осіб за записами голосових телефонних розмов щодо катастрофи. В ході проведення експертиз вдалося встановити, що літак було збито саме зенітно-ракетним комплексом «Бук», при ідентифікації уламків ракети було встановлено їх походження.

Висновки експертів Київського науково-дослідного інституту за рядом проведених досліджень лягли в основу загального звіту міжнародної робочої групи, а українські фахівці неодноразово були доповідачами засідань Ради Безпеки Королівства Нідерланди.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз висловлює щирі співчуття родичам загиблих.

Можливо вам буде цікаво: