Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Проведено круглий стіл за участі експертів КНДІСЕ

21 березня 2024 року на запрошення адвокатської спільноти експерти КНДІСЕ взяли участь у круглому столі «Судові експертизи як засіб доказування у судовому розгляді справ щодо корупційних кримінальних правопорушень».

Ігор Гриненко, завідувач відділу досліджень фінансово-кредитних операцій та економічної діяльності підприємств лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ, виступив із доповіддю на тему «Економічні експертизи  у кримінальних провадженнях щодо корупційних кримінальних правопорушень».

Із темою «Сучасні напрямки експертних досліджень в галузі «Цифрової криміналістики» доповідав Євген Тимко, завідувач відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ.

Під час заходу також було заслухано доповіді щодо процесуальних проблем призначення і проведення судових експертиз; щодо проблем залучення приватних судових експертів стороною обвинувачення, та перспективи використання нових видів судових експертиз; та щодо наслідків притягнення судового експерта до дисциплінарної відповідальності у процесі доказування.

Можливо вам буде цікаво: