Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Представники КНДІСЕ взяли участь у науково-практичній конференції з проблематики визначення вартості нерухомого майна

26 жовтня 2021 року представники КНДІСЕ, Роман Пасько, завідувач лабораторії інженерно-технічних видів досліджень та Ілля Герасименко, завідувач відділу досліджень будівельних робіт та визначення вартості нерухомого майна лабораторії інженерно-технічних видів досліджень, взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Визначення вартості нерухомого майна станом на дату в минулому. Проблематика та шляхи вирішення проблемних питань».

Організатором заходу виступив Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України (ДНДЕКЦ МВС). Конференція відбувалась у приміщенні конференц-залу ДНДЕКЦ МВС України.

Під час конференції були розглянуті наступні теми:

  • правовий статус об’єкта дослідження та його вплив на умови визначення вартості;
  • проблематика достовірності дослідження з визначення вартості нерухомого майна станом на дату в минулому;
  • процесуальні особливості проведення досліджень та використання їх результатів;
  • загальноприйняті та специфічні техніки оцінки з визначення вартості об’єктів станом на дату в минулому.

В заході взяли участь представники органів державної влади, експертних установ, громадських організацій, бізнесу. З вітальними словами виступали Наталія Ткаченко, директор департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України та Юрій Чечіль, заступник директора ДНДЕКЦ МВС.

За результатами науково-практичної конференції були напрацьовані підходи до вирішення проблемних питань, здійснено обмін досвідом, також обговорені нагальні питання та окреслені шляхи їх вирішення.

Можливо вам буде цікаво: