language

Представники КНДІСЕ стали учасниками щорічного Моніторингу законодавства в рамках проєкту ЄС «Право-Justice»

08-09 лютого 2023 року  відбулася чергова презентація Моніторингового звіту впровадження та аналізу ефективності прийнятих законодавчих актів, яка проводиться за підтримки проєкту ЄС «Право-Justice».

Представниками КНДІСЕ  на цьому заході стали Олег Баулін, завідувач відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва, Тетяна Голікова, завідувач лабораторії організації експертної діяльності, Вікторія Андрусенко, завідувач відділу контролю та менеджменту якості досліджень та Олександр Жеребко, завідувач відділу нормативно-методичної діяльності та стандартизації.

Захід проходив у Києві в UBI Конференц Холлі за фізичної присутності учасників.

З вітальними адресами виступили Денис Малюська, Міністр юстиції України, Олександр Банчук, заступник Міністра юстиції, Оксана Цимбрівська, керівник проєкту ЄС «Право-Justice». Також у заході взяли участь представники Верховної ради України, представники Міністерства цифрової трансформації та інші.

На розгляд учасників були представлені презентації Олександра Олійника, директора Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України на тему «Моніторинг 2022», Анастасії Уласевич, державної експертки експертної групи з питань суміжних з правосуддям правових інститутів Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України на наступні теми: «Залучення іноземних експертів до проведення судових експертиз в Україні», «Результати судових експертиз проведених за кордоном», «Збереження документів в умовах воєнного та/або надзвичайного стану».

Крім того, відбулася презентація платформи «Онлайн моніторинг», яку розробили проєкт ЄС «Право-Justice» разом з Міністерством юстиції для оцифрування процесу збору та аналізу інформації в межах роботи над щорічним моніторингом законодавства.

Оскільки усі проблемні питання потребують врегулювання шляхом внесення змін до законодавства, застосування напрацьованих під час моніторингу 2022 пропозицій для вирішення вказаних проблем дасть змогу розвивати українське законодавство у визначених сферах та зробити його більш ефективним, ніж воно є зараз.

Можливо вам буде цікаво: