Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Представники КНДІСЕ надали інтерв’ю рейтинговим світовим ЗМІ Sky News та CNN

Представники КНДІСЕ мали можливість розповісти журналістам одного з найавторитетніших британських ЗМІ, Sky News, та її ведучій Алекс Кроуфорд (Alex Crawford Sky News), володарці  численних авторитетних нагород, включаючи 2 премії Еммі, BAFTA та яка також є безпрецедентним 5-кратним лауреатом нагороди Королівського телевізійного товариства «Журналіст року», про роботу українських експертів щодо фіксації злочинів рф.

Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, у інтерв’ю наголосила, що  експерти КНДІСЕ ретельно проводять фіксацію доказів, використовуючи при цьому сучасні новітні технології, зокрема 3D сканування, щоб якомога точніше з’ясувати обставини злочинів. Вони працюють у співпраці з правоохоронними органами та міжнародними партнерами з метою забезпечення об’єктивного та професійного розслідування.

Ігор Чалюк, завідувач відділу досліджень якості та вартості дорожньо-будівельних робіт лабораторії інженерно-технічних видів досліджень КНДІСЕ, також надав інтерв’ю ведучій Алекс Кроуфорд зі Sky News про особливості роботи експертів щодо фіксації злочинів рф.

Один з найавторитетніших каналів США CNN взяв інтерв’ю у Олександра Висікана, головного судового експерта відділу вибухотехнічних досліджень та досліджень ракетної, артилерійської зброї лабораторії військових досліджень КНДІСЕ, який розповів про зброю, що використовує рф у ракетних атаках на території України.

Можливо вам буде цікаво: