Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Представник КНДІСЕ став учасником Міжнародного симпозіуму судової фотографії

Руслан Дем’яненко, старший судовий експерт відділу фоноскопічних, комп’ютерно-технічних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень КНДІСЕ став учасником ІІ Міжнародного щорічного симпозіуму судової фотографії, який проходив у онлайн форматі з 16 по 19 січня 2023 року.

Симпозіум був організований компанією ai2-3D Forensics. Компанія ai2-3D Forensics передусім займається обміном знаннями та навчанням судових експертів  як використовувати 3D-технології у своїй роботі, зокрема, лазерне сканування, фотограмметрія, 3D-реконструкція та інші тематики.

Міжнародний симпозіум судової фотографії проводиться з метою ознайомлення судової спільноти з проблемами використання цифрового знімання на місцях злочинів та аварій для документування доказів та які шляхи розв’язання таких проблем знаходять  провідні експерти світу, які способи та найкращі практики використовують для подолання цих проблем для створення інформативних фотографій на допомогу правовій системі.  

До участі у симпозіумі були запрошені світові вчені-теоретики та практики судової фотографії з Канади, США, Великобританії, Італії та інших провідних країн світу, які представили для учасників презентації різного тематичного спрямування. Тематика презентацій на симпозіумі охоплювала досить широкий спектр обговорюваних тем, зокрема від сучасного фотографічного обладнання (бездзеркальні камери, альтернативні джерела світла, телеоб’єктиви та інше) до програмного забезпечення та обробки зображень (фотограмметрія, знімання в інфрачервоному діапазоні, обробка фотографій аварій, фотографій з дронів, нічне фотографування та інше).

Можливо вам буде цікаво: