Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Представник Центру судової експертизи Литви здійснила робочий візит до КНДІСЕ

10 грудня 2021 року з робочим візитом до КНДІСЕ завітала Раса Тамошюнайте, заступник голови департаменту досліджень документів Центру судової експертизи Литви.

Основною метою візиту Раси Тамошюнайте було налагодження зав’язків між КНДІСЕ та Центром судової експертизи Литви, обговорення партнерських взаємовідносин, перспектив взаємної наукової роботи, а також вивчення досвіду відділу почеркознавчих досліджень КНДІСЕ.

Під час візиту, Ірина Білоус, завідувач відділу почеркознавчих досліджень та Олег Посільський, завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин та виробів, ознайомили гостю з сучасними можливостями щодо проведення почеркознавчих досліджень, зокрема встановлення давності підпису і продемонстрували матеріально-технічну базу яка використовується для проведення судових експертиз у КНДІСЕ.

Окрім того, Раса Тамошюнайте виступила з вітальною промовою на відкритті I Всеукраїнської науково-практичної конференції «Судово-психологічна експертиза: здобутки, розвиток та перспективи», що була запроваджена у КНДІСЕ та пройшла 10 грудня 2021 року.

Міжнародне партнерство як у сфері судової експертизи, так і у сфері наукових досліджень, є важливою складовою діяльності. На сьогодні КНДІСЕ є учасником у ряді міжнародних програм, таких як обмін досвідом судових експертів CEPOL, програмі міжнародних спільних вправ (ICE) Управління ООН з наркотиків та злочинності (УНЗ ООН) та інших

Можливо вам буде цікаво: