Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Посольство Держави Ізраїль в Україні звернулось з листом вдячності до колективу Київського НДІСЕ

Посольство Держави Ізраїль в Україні звернулось з листом вдячності до колективу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України та особисто очільника відомства Олександра Рувіна.

«Посольство Держави Ізраїль в Україні засвідчує свою повагу та має честь звернутися з наступного приводу.

Посольство Ізраїлю висловлює щиру подяку колективу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз і особисто Вам, вельмишановний Олександре Григоровичу, за організацію зустрічі для дипломатів Посольства, яка відбулась 13 червня 2019 року.

Вважаємо за необхідне відзначити, що захід проведений на найвищому професійному рівні, а змістовне спілкування та ознайомлення з методами і можливостями перевірки документів були дуже цікавими для учасників зустрічі.

Посольство Ізраїлю користується цією нагодою, щоб поновити запевнення у своїй високій повазі та сподівається на подальше плідне співробітництво.»

Нагадаємо, 11 березня 2019 року з робочим візитом Київський НДІСЕ відвідали представники Департаменту криміналістики Національної поліції Ізраїлю та Посольства Держави Ізраїлю. Метою зустрічі стала презентація діяльності Лабораторії криміналістичних видів експертиз Київського НДІСЕ, налагодження співробітництва між установами, обговорення можливостей обміну досвідом фахівців та реалізації спільної наукової роботи.

лист посольства Держави Ізраїль в Україні вдячності до колективу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України та особисто очільника відомства Олександра Рувіна.

Можливо вам буде цікаво: