Пам’ятаємо минуле заради майбутнього!​

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на print

Друга світова війна не оминула жодну українську родину. Ми досі згадуємо розповіді бабусь та дідусів про ті страшні часи. Упродовж історії українці зі зброєю в руках боронили свою землю від ворожих зазіхань. Нерозривним є зв’язок поколінь захисників України. Цими днями ми за традицією вшановуємо пам’ять оборонців України, які боролися і перемагали на різних землях і континентах під час Другої світової війни.

Українці проявили свою героїчну мужність в боротьбі з нацизмом. Ось лише декілька фактів про Другу Світову і Україну:

– На цій війні загинув кожен п’ятий українець. З 41,7 мільйона людей, які мешкали до війни в УРСР, на 1945 рік залишилося тільки 27,4 мільйони.

– Для українців війна розпочалась в березні 1938р., коли внаслідок Мюнхенської змови, угорські війська захопили Карпатську Україну.

– Прапор перемоги над Рейхстагом підняв українець Олексій Берест, а американець лемківського походження Майкл Стренк встановлював прапор США на честь капітуляції Японії.

– 24 жовтня 1945 року за особливий внесок у перемогу над нацизмом Україна отримала право стати однією із 50-ти держав-засновниць Організації Об’єднаних Націй.

Сьогодні ми вшановуємо наших найповажніших громадян – людей старшого покоління: воїнів усіх армій, що перемогли нацистів, трудівників тилу, дітей війни, працівників підприємств та мучеників нацистських концтаборів.

Пам’ятаємо минуле заради майбутнього! Вітаємо з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Вічна пам’ять і слава героям!

Можливо вам буде цікаво: