Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Опубліковано 66-те видання міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза»

Київський НДІСЕ радо повідомляє про публікацію 66-го видання міжвідомчого науково-методичного збірника «Криміналістика і судова експертиза», у якому узагальнено і систематизовано досвід і науково-дослідну роботу експертів, науковців, юристів як нашої держави, так і з інших країн світу.

Вже традиційно на сторінках збірника зображено сучасний стан розвитку теорії судової експертизи та криміналістики. Нові наукові підходи, традиційні та нетрадиційні погляди на дискусійні проблеми теорії та практики судової експертизи.

Наказом Міністерства освіти та науки України № 1471 від 26.11.2020 року, збірник «Криміналістика і судова експертиза» було включено до категорії Б з юридичних наук за спеціальністю 081 «Право», що підтверджує надзвичайну наукову цінність видання.

В цьому випуску вперше публікуються шановні іноземні експерти з Великої Британії Табіта Бірч, Іван Бірч та Марк Джеймс стали авторами статті “Виявлення емоцій і прийняття рішення колегією присяжних”.

Також радо вітаємо Даріуша Вілка, професора кафедри криміналістики Ягеллонського університету у Кракові (Польща), який також вперше надав до публікації у збірнику статтю “Судові бази даних в Польщі. Правові питання, що стосуються права на захист персональних даних і права на конфіденційність“.

Ми щиро дякуємо всім, хто взяв участь у роботі над створенням збірника. Це 28 редакторів, та понад 150 авторів з України, Великої Британії, Польші, Республіки Молдова, Республіки Білорусь, Республіки Вірменії, Литовської Республіки та Держави Ізраїль, серед яких 25 докторів наук, 70 докторів філософії у різних галузях, інші провідні фахівці.

Завдяки нашим авторам, цьогорічний збірник «Криміналістика і судова експертиза» є найбільшим за всю історію видання, та складається з 96 статей у 11 розділах.

Ми впевненні, що матеріали збірника, будуть надзвичайно корисними читачам як у роботі, так і навчанні, а також бажаємо успіхів та досягнень, міцного здоров’я, завжди гарного настрою!

Можливо вам буде цікаво: