Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Офіційний візит міністра оборони Королівства Нідерландів до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

02 листопада 2023 відбувся офіційний візит міністра оборони Королівства Нідерландів Кайси Оллонгрен до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України. Міністра супроводжували: командир групи експертів Роял Марехаусзее,  координатор з питань судової експертизи МКС;  міжнародний прокурор Міжнародного кримінального суду та  високопосадовці Посольства Нідерландів в Україні. Також на зустрічі був присутній Андрій Гайченко, заступник Міністра юстиції України.

Олександр Рувін, директор КНДІСЕ, ознайомив міністра оборони Королівства Нідерландів Кайсу Оллонгрен з діяльністю КНДІСЕ, наголосивши, що на сьогодні першочергово робота експертів зосереджена на виконанні судових експертиз щодо розслідування російських злочинів на території України.

Було продемонстровано зібрані докази агресії російської федерації на території України, за якими проводяться або були проведені судові експертизи, а також продемонстровано  дослідження, що було проведено щодо літака рейсу МH-17, який зазнав катастрофи у 2014 році на Донбасі через збиття ракетами комплексу «Бук». Також відбулася демонстрація результатів роботи 3D-картографування та результатів експертиз об’єктів цифрової криміналістики.

Міністр оборони Королівства Нідерландів Кайса Оллонгрен під час зустрічі наголосила, що зі сторони Нідерландів підтримка України буде збільшуватися та зі свого боку Нідерланди будуть робити все можливе для притягнення до відповідальності всіх винних у злочинах, що були вчинені на території України. Крім того, слід зазначити, що візит Міністра оборони Нідерландів проходив під час місії експертів Міжнародного кримінального суду (м. Гаага, Нідерланди), які співпрацюють разом з експертами КНДІСЕ.

Можливо вам буде цікаво: