Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Засідання секції судової автотехнічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

27 травня 2020

Фахівці відділу автотехнічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України 14 травня в режимі відеоконференції взяли участь у засіданні секції судової автотехнічної експертизи науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

Також у засіданні брали участь представники Дніпропетровського НДІСЕ, Одеського НДІСЕ, Донецького НДІСЕ, Львівського НДІСЕ, Харківського НДІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса.

Учасниками обговорено результати завершених у 2019 році науково-дослідних робіт та їх подальшу апробацію, а також НДР, що пропонуються до включення до тематичного плану Мін’юсту на 2021 рік.

Крім того, йшлося про актуальні проблеми судової автотехнічної експертизи, призначення та проведення відповідних видів досліджень у регіонах України.

Завідувач секції ‒ завідувач відділу автотехнічних видів досліджень КНДІСЕ Павло Борщевський поінформував про виконання попередніх рішень секції та результати рецензування висновків експертиз, наданих на дослідження відповідно до плану рецензування експертних висновків Міністерства юстиції України.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6