Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6
Телефон:(044) 200-29-10
Для ЗМІ:[email protected]

Відбулось весняне засідання секції судово-економічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України

26 травня 2020

Представники лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України в режимі відеоконференції 14 травня взяли участь у весняному засіданні секції судово-економічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

На засіданні були присутніми працівники науково-дослідних інститутів судових експертиз Міністерства юстиції України Києва, Дніпра, Донецька, Львова, Одеси, Харкова, а також НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності.

Відповідно до порядку денного учасники обговорили наступні питання:

1. Звіти на науково-дослідні роботи, завершені у 2019 році.

2. Про стан виконання НДР, які виконуються відповідно до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2020 рік.

3. Розглянуто пояснювальні записки до тем НДР, що плануються для включення до тематичного плану НДР НДУСЕ Міністерства юстиції України на 2021 рік.

4. Про спірні питання експертної практики, актуальні проблеми судово-економічної експертизи тощо.

Загалом засідання проводилось у формі відкритого діалогу, доповідачі мали можливість доповісти про стан виконання доручених їм завдань, отримати коментарі колег, виказати відповідні поради та правки.Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр Григорович

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6