Київський науково-дослідний інститут судових експертиз
ЗНАННЯ, ОБ'ЄКТИВНІСТЬ, ІСТИНА

Щиро вітаємо з Днем Святого Миколая!

Щиро вітаємо з Днем Святого Миколая!
19 грудня 2020

Впродовж останніх років Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України започаткував та реалізовував гарну традицію запрошувати діток співробітників на святкування Дня Святого Миколая та усіх новорічних свят.

Цього року пандемія COVID-19 внесла свої корективи в життя кожного, але ми намагаємося навіть дистанційно зберегти найкращі традиції та віримо, що все неодмінно буде гаразд.

Щоб привітати наших діток Київський НДІСЕ підготував для усіх неймовірну казку-розповідь «Пригоди КНДІСИКА» про казкового героя, який розповість малюкам про роботу експертів, сучасні лабораторії в яких вони працюють та які ситуації допомагають вирішувати громадянам. Сподіваємось, що всі отримають задоволення від маленької казкової подорожі в експертний світ!

Щиро вітаємо усіх дітей і дорослих з Днем Святого Миколая! Нехай він принесе багато міцного здоров’я, радості та щастя у кожну родину і допомагає нам вірити в чудеса кожного дня!Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Директор: Рувін Олександр

Поштова адреса: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6

Kyiv Research Institute of Forensic Expertise

Director: Ruvin Oleksandr

Mailling address: 03057, City of Kyiv Smolenska Street, 6