Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Нестор Наталія взяла участь в щорічній зустрічі Європейської мережі судово-експертних установ (ENFSI)

30-31 травня 2022 року в Стокгольмі відбулася щорічна зустріч членів-установ ENFSI. У заході взяли участь представники 40 країн світу.

На цьогорічній зустрічі представником КНДІСЕ стала Наталія Нестор, заступник директора.

Україну за всю історію, вперше було запрошено до виступу на такому поважному експертному заході, Наталія Нестор представляла всю українську експертну спільноту з темою «Криміналістичні проблеми та виклики для експертизи в Україні», в якій висвітлила ситуацію в Україні, на основні криміналістичні проблеми, з якими зіштовхнулися українські судові експерти під час проведення досліджень в умовах війни, закликала допомогти Україні та судовим експертам у фіксації доказів, проведенні експертних досліджень, а також допомогти з експертним обладнанням. Наталія подякувала що була почута з приводу виключення двох російських інститутів з членів ENFSI та вручила її голові, Крістіна Бертлер Едлунд пам’ятного знаку від всієї Української експертної спільноти за підтримку.

А також подякувала ЗСУ та волонтерам, за те що оберігають Україну та дають відсіч ворогу, що дає експертам можливість виконувати свою роботу!

Традиційно під час роботи на щорічній зустрічі ENFSI розглядалися питання включення нових членів-установ до членства та відбулося представлення нових постійних представників до ENFSI. Пишаємось, що  цього року Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз СБУ став членом ENFSI. Це вже 4 установа з України, що долучилася до міжнародної експертної спільноти.

Кожний повинен роботи свою роботу, щоб Україна перемогла!!!! В єдності наша сила !!!!

Зазначимо, що співробітництво в рамках ENFSI відкриває багато можливостей для експертних інститутів. Насамперед це потужна підтримка у вирішенні актуальних експертних завдань, обмін досвідом у сфері судово-експертної діяльності та наукових розробок на міжнародному рівні.

Слава Україні!!!! Слава героям!!!

Можливо вам буде цікаво: