Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, в рамках візиту до США провела офіційну зустріч із Заступником Генерального прокурора США та відвідала ряд державних інституцій США. Офіційний візит до м. Вашингтон відбувся за особистим запрошенням Уряду США.
У ході візиту Наталія Нестор відвідала ряд державних установ та інституцій США, зокрема
- Штаб-квартиру ФБР
- Штаб-квартиру ICITAP (Міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування)
- Департамент юстиції США
- Кримінальний департамент США
- Департамент протидії обігу наркотичних засобів
- Департамент протидії тероризму
- Департамент з розслідування військових злочинів
- Департамент захисту прав людини
- Міністерство юстиції США
- Головне судово-медичне бюро округу Колумбія
Під час візиту Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, провела офіційні перемовини з представниками державних установ США, де основними темами обговорення стали питання підтримки та допомоги Україні. Оскільки тема підтримки України й надалі залишається пріоритетною для зовнішньої політики США, то представники США висловили позицію системної непохитної підтримки України, зокрема й у сфері юстиції.
Представники різних державних установ Сполучених Штати під час зустрічей з Наталією Нестор висловили запевнення, що вони твердо стоять на позиції підтримки суверенітету, територіальної цілісності України та зацікавленні у наданні практичних кроків з відновлення, правової допомоги в Україні. Поглиблення співпраці України та США у сфері юстиції у подальшому лише сприятиме імплементації двосторонніх ініціатив.
Представниця України, Наталія Нестор, була ознайомлена з роботою Департаменту юстиції США. Безпосередньо, Заступник Генерального прокурора США провів для Наталії Нестор екскурсію територією установи. Наталія Нестор висловила вдячність Заступнику генерального прокурора США і додала, що Україна, і зокрема судово-експертні установи, продовжать співпрацю з міжнародними партнерами над фіксуванням злочинів, скоєних у ході російської повномасштабної війни.
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-9d7cc68a4101bf837637a76785017968-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-a1d1e326025f417c5c0e215b9e9c4c3a-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-382af678ac4ce62d91cbc84f5c4739a5-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-befca7f6b65430f2235189b110852d60-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-cb1b1dba689edc2ab88b292a95b91787-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-e24be18c22392d4190ba4ffaba3c1a71-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-1a2bbd8f43e8ef5d01411926d9b704e7-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-8ee52fdfc70ed0d3813669007c4f47c6-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-7df43f40dd9f6fdb13ea23a5a0f9404c-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-a402059f1bf6e577678d5907c1c3a103-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-1be2ef3fdf6b0469c885d56e045860ea-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-366fe2bbf2377d06dc8a45acb6759ef1-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-111c24bb4f5ce39fcd5b8ad2aa2dff80-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-9cfc884ca404a675e9093da09c2c2c6d-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-c9914c7aed75273d82982c3342ed0382-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-ac143d8659996fd174e73386573f4eee-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-bb5706eae7ff21e30ddfde0bfe53dca8-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-2a61ca54fe38792263d03c6fec2ee003-v-150x150.jpg)
![](https://m3rkxutm8pk3eqapl5ynjvb3gjps8uao.cdn-freehost.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/img-85282b29f86bb756ef5f08b087a8526b-v-150x150.jpg)