Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Наталія Нестор взяла участь у засіданні круглого столу «Актуальні питання вдосконалення викладання дисциплін кримінально-правового циклу»

Заступник директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Наталія Нестор на запрошення колег стала учасником науково-практичного столу “Актуальні питання вдосконалення викладання дисциплін кримінально-правового циклу”.

Захід було організовано Кафедрою кримінального права і процесу Юридичного факультету Національного авіаційного університету за участі представників державних і громадських організацій, а також закладів вищої освіти.

Під час засідання було обговорено актуальні проблеми методики викладання кримінального та кримінального процесуального права, криміналістики, кримінології, адвокатури, прокуратури. Особливу увагу учасники семінару звернули на процес реформування цих галузей права. Крім того, науковці розглянули питання поліпшення викладання дисциплін кримінально-правового циклу та вказали на ті проблеми, які існують сьогодні в науковому та навчальному середовищі.

Заступник директора Київського НДІСЕ Наталія Нестор розкрила слухачам тему стану криміналістики сьогодення на прикладі діяльності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Доповідь була особливо актуальною зважаючи на тісну наукову співпрацю Київського НДІСЕ з вищими закладами освіти. Так, систематично візити до Київського НДІСЕ здійснюють студенти юридичних спеціальностей. Майбутні професіонали мають можливість знайомитись з діяльністю лабораторій Інституту, а також відвідують музей КНДІСЕ де представлена історія становлення й розвитку судової експертизи на території сучасної України.

Можливо вам буде цікаво: