language

Наталія Нестор взяла участь у міжнародній конференції «Європейський криміналістичний простір 2.0  …  рухаємося вперед» у Празі (Чеська республіка) 

З 02 по 03 листопада 2022 року відбулася міжнародна конференція «Європейський криміналістичний простір 2.0  …  рухаємося вперед» у Празі (Чеська республіка).

Організаторами конференції виступив Чеський Інститут криміналістики Міністерства внутрішніх справ.

На цьогорічній конференції представником КНДІСЕ стала Наталія Нестор, заступник директора. На конференції були учасники з понад 60 європейських країн.

Захід було зосереджено на питанні продовження впровадження EFSA 2020 (Європейський криміналістичний простір), який було затверджено Планом Дій ENFSI у попередні роки. Оскільки все більш вирішальну роль становить криміналістика у боротьбі з транснаціональною злочинністю, то й конференція переважно була зосереджена на Баченні Європейського криміналістичного простору як основи для забезпечення надання європейським правоохоронним органам і органам кримінальної юстиції.

Бачення щодо створення Європейського криміналістичного простору (EFSA 2020) було ключовою ініціативою ENFSI протягом багатьох років, і продовжує відігравати важливу роль у здійсненні відповідних заходів. Цьогорічна конференція стала підтвердженням того, що підняте питання об’єднаного криміналістичного простору залишається актуальним  як для оперативних експертів-криміналістів, які працюють у лабораторіях судової експертизи, так і для зацікавлених сторін правоохоронних органів (поліція та судова система), які покладаються на криміналістику у своїй роботі по всій Європі.

Слід також зазначити, що Чехія вагомо підтримує Україну у її боротьбі з російським агресором.

03 листопада 2022 року Комітет у закордонних справах Палати депутатів парламенту Чехії визнав російський режим як терористичний відповідно до резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи.

Чехія також не визнає так званих «референдумів» про приєднання чотирьох окупованих областей на сході України.

Загалом, це вже третя країна після Польщі та Естонії, яка ухвалила відповідну резолюцію.

Лише разом ми зможемо подолати державу-терориста та домогтися її покарання за терор!

Разом переможемо!

Слава Україні!  

Можливо вам буде цікаво: