Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Наталія Нестор виступила спікером на конференції Міжнародної асоціації керівників поліції у місті Сан-Дієго (США)

З 13 по 18 жовтня 2023 року у місті Сан-Дієго (США) відбулася 130-та ювілейна конференція Міжнародної асоціації керівників поліції. За запрошенням уряду США Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ, взяла участь як спікер заходу, з темами, що стосуються судової експертизи, боротьби з тероризмом, та ролі жінки-лідера у світі.

Даний захід об’єднав більше 16 тисяч фахівців в сфері безпеки та права з понад 76 країн світу. В якості спікерів участь також взяли Генеральний прокурор США Меррік Б. Гарланд, заступник генерального прокурора Ліза О. Монако, директор Крістофер Рей з Федеральне бюро розслідувань (ФБР), директор Стівен Деттельбах з Бюро алкоголю, тютюну, вогнепальної зброї та вибухових речовин (ATF), адміністратор Енн Мілграм з Управління боротьби з наркотиками (DEA), директор Рональд Л. Девіс з Служби маршалів США (USMS), директор Г’ю Т. Клементс з Управління поліцейських послуг, орієнтованих на громаду (COPS Office), і голова Служби зв’язків із громадою (CRS) Джастін Лок, а також шерифи всіх штатів, керівники поліції різних країн, керівники Європолу, Інтерполу та інші поважні персони 76 країн світу.

В ході візиту пані Нестор провела ряд зустрічей з керівниками органів та установ різних країн світу. Досягнуто згоди про партнерство з директором Європолу Катрін де Боллє: КНДІСЕ став єдиною та першою в Україні установою, не поліцейського спрямування, якій була надана така можливість. 

Наталія Нестор акцентувала увагу на важливості судової експертизи та співпраці і партнерстві з іноземними колегами, використання колективних ресурсів і сильних сторін для досягнення поставлених цілей у боротьбі з тероризмом.

Пані Нестор подякувала партнерам та уряду США за непохитну рішучість у складних ситуаціях та підтримку України.

Можливо вам буде цікаво: