Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

На базі Київського НДІСЕ відбувся семінар-навчання для користувачів хроматографічних приладів

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України спільно з представниками компанії «Реалаб» провели семінар-навчання для користувачів приладів для газової хроматографії.

У рамках семінару було розглянуто актуальні питання використання приладів для газової хроматографії. Учасники мали можливість провести огляд спеціального обладнання, колонок та детекторів, а також обговорили порядок виявлення та усунення пошкоджень.

Одним із доповідачів заходу став представник компанії Феноменекс (США) доктор Джордж Бауте (Dr. Jörg Baute – European GC/SPE Business Development Manager). Головна мета візиту іноземного спеціаліста до України – проведення навчальних семінарів для користувачів ГХ, які займаються аналізом харчових продуктів та/або об’єктів навколишнього середовища.

Газова хроматографія є одним із найефективніших і найпоширеніших методів розділення та визначення хімічних сполук, успішне використання якої пояснюється її значними перевагами перед іншими методами аналізу. Учасники семінару мали нагоду підвищити кваліфікацію і отримали нові знання в окресленій сфері.

Можливо вам буде цікаво: