Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

На базі Київського НДІСЕ відбулося засідання Технічного комітету № 192 «Судова експертиза»

На базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України відбулося розширене засідання Технічного комітету (ТК) № 192 «Судова експертиза».

Технічний комітет було створено Наказом ДП «УкрНДНЦ» від 07.05.2018 року № 125, а наказом від 19.06.2018 №175 затверджено відповідне Положення про ТК 192 «Судова експертиза».

У вступному слові голова ТК №192 «Судова експертиза», директор Київського НДІСЕ Олександр Рувін зазначив, що робота даного Технічного комітету є надзвичайно важливою у сфері підвищення якості проведення судових експертиз та розроблення національних стандартів, у тому числі гармонізованих з міжнародними стандартами. Подібна діяльність реалізується в усіх високорозвинених країнах світу.

Порядок засідання містив розгляд трьох основних блоків питань, щодо виконання Програми робіт з національної стандартизації на 2019 рік за сферою діяльністю ТК 192, формування пропозицій до Плану роботи ТК 192 на 2020 рік та розгляду кадрових питань.

Відповідальний секретар ТК №192 «Судова експертиза», помічник директора Київського НДІСЕ Андрій Полтавський зауважив, що за останній рік роботи, відповідно до Плану робіт з національної стандартизації було розроблено та опубліковано 10 проєктів гармонізованих або розроблених ДСТУ. Активна діяльність продовжиться й надалі.

Можливо вам буде цікаво: