Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Міжвідомчий науково-практичний семінар з питань судово-почеркознавчої експертизи «3-ті Ліповські читання»

22 травня 2014 року в Київському НДІ судових експертиз Міністерства юстиції України в режимі відео конференції відбувся міжвідомчий науково-практичний семінар з питань судово-почеркознавчої експертизи «3-ті Ліповські читання», присвячені пам’яті видатного судового експерта-почеркознавця Варлена Володимировича Ліповського.

Життєвий і науковий шлях відомого вченого-криміналіста в галузі судового почеркознавства і криміналістичного дослідження документів, кандидата юридичних наук, судового експерта вищого класу, учасника Великої Вітчизняної війни, викладача, доцента, нерозривно пов’язаний з Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України, у якому він працював майже все життя.

Відзначивши, що доброю традицією в нашому Інституті є проведення наукових читань з циклу «Видатні судові експерти», у вітальному слові директор КНДІСЕ Рувін О.Г. високо оцінив наукову діяльність В.В.Ліповського, значення його творчих досягнень у становленні і розвитку сучасного почеркознавства.

У наукових читаннях, присвячених пам’яті видатного радянського, українського криміналіста, з ім’ям якого пов’язане становлення і розвиток сучасного судового почеркознавства, взяли участь науковці, ветерани судової експертизи та фахівці Інституту, експертної служби МВС України, СБ України, представники Національної академії внутрішніх справ України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Своїми спогадами про вченого поділилися колеги і друзі В.В.Ліповського: відомий експерт-почеркознавець з найбільшим в Україні досвідом експертної роботи кандидат юридичних наук Ципенюк С. А., доктор юридичних наук, професор Клименко Н.І., кандидат юридичних наук Меленевська З.С. та інші, учні вченого.

Можливо вам буде цікаво: