Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

Пошук
Close this search box.

Міжнародна програма обміну досвідом CEPOL Exchange Programme 2019: Україна-Словаччина

Міжнародна робота та співпраця є одним із пріоритетних напрямків діяльності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України. У своїй діяльності КНДІСЕ проводить політику наближення до європейських і міжнародних стандартів у сфері судово-експертної діяльності із забезпечення правосуддя, що в умовах сьогодення є вкрай важливим і актуальним.

Одним із ключових досягнень роботи у даному напрямку стала цьогорічна участь експертів Київського НДІСЕ у міжнародній програмі обміну досвідом CEPOL Exchange Programme 2019.

Після завершення проекту з колегами Національного бюро експертиз Республіки Вірменія, розпочався новий етап реалізації програми та двосторонній обмін з фахівцями Словаччини.

Учасниками програми виступили завідувач відділу досліджень з питань безпеки життєдіяльності, пожежно-технічних та електротехнічних досліджень Київського НДІСЕ Олександр Шмерего та експерт в галузі пожежно-технічних та електротехнічних досліджень Інституту криміналістики поліції Братислави (відділення Кошице) Міхал Юхас.

Експерти мали можливість ознайомитися зі структурою та порядком роботи представлених установ, порівняти методи роботи, знайти спільні та відмінні проблемні питання, а також спробувати практично попрацювати в іноземних експертних групах.

Окремо було обговорено можливість співпраці в науковій сфері, зокрема, щодо проведення спільних міжнародних семінарів-навчань, круглих столів, конференцій та семінарів.

Приємним доповненням програми перебування іноземного колеги в Україні став візит до Черкаського інституту пожежної безпеки та зустріч з очільником установи Олександром Тищенко, який особисто розповів гостям про життя Інституту.

Під час зустрічі гостям було продемонстровано сучасні навчальні аудиторії, комплекс газодимозахистної служби, навчальну пожежно-рятувальну частину, музей та спортивний комплекс, а також роботу пошукових собак – рятувальників.

Київський НДІСЕ і надалі продовжить активний розвиток міжнародного співробітництва.

Можливо вам буде цікаво: