Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language

Міністр закордонних справ Нідерландів з офіційним візитом відвідав Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України 

15 листопада 2022 року Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра з офіційним візитом відвідав Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. Під час офіційного візиту Міністра закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра супроводжували високопосадовці Посольства Нідерландів в Україні. Також на зустрічі був присутній Андрій Гайченко, заступник Міністра юстиції України.   

Олександр Рувін, директор КНДІСЕ, ознайомив Міністра закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра з роботою Інституту, наголосивши, що на сьогодні першочергово робота експертів зосереджена на виконанні судових експертиз щодо розслідування російських злочинів на території України. Міністру закордонних справ Нідерландів та представникам Посольства Нідерландів в Україні були показані зібрані докази агресії російської федерації на території України, за якими проводяться або були проведені судові експертизи.

Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра під час зустрічі наголосив, що зі сторони Нідерландів підтримка України буде збільшуватися та зі свого боку Нідерланди будуть робити все можливе для притягнення до відповідальності всіх винних у злочинах, що були вчинені на території України. Крім того, слід зазначити, що візит Міністра закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра та інших високопосадовців з Посольства Нідерландів проходив під час місії експертів Міжнародного кримінального суду (м. Гаага, Нідерланди), які вже кілька тижнів поспіль працюють разом з експертами КНДІСЕ. 

Можливо вам буде цікаво: