Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський НДІСЕ висловлює глибоке співчуття рідним, близьким та колективу Харківського НДІСЕ з приводу смерті Олександра Олександровича Прокопенко

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз на чолі з директором Олександром Рувіним висловлюють щире, глибоке співчуття колективу Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. M.С. Бокаріуса з приводу смерті провідного наукового співробітника, судового експерта, кандидата біологічних наук Олександра Олександровича Прокопенко.

За період своєї 40-річної роботи в Харківському НДІСЕ Олександр Олександрович пройшов шлях від лаборанта до завідувача лабораторії судових фізичних, хімічних та біологічних досліджень, яку очолював майже 20 років. Зробив значний внесок у розвиток галузі судової експертизи, став розробником унікальної методики судово-ентомологічної експертизи з метою встановлення часу настання смерті, що є новим напрямом в судово-біологічній експертизі. Був членом секції судово-біологічної і ґрунтознавчої експертизи та секції експертизи матеріалів, речовин та виробів.

Колеги пам’ятатимуть Олександра Олександровича Прокопенка, як добру та чуйну людину. Його досвід і мудрі вчинки стануть прикладом для майбутніх поколінь судових експертів.

Вічна пам`ять!

Можливо вам буде цікаво: