Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський НДІСЕ спільно з НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності та Українською асоціацією власників торгівельних марок запрошують на семінар щодо процесуального статусу судових експертів

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності та Українська асоціація власників торговельних марок організовує та проводить 11 квітня 2019 року науково-практичний семінар на тему: «Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах».

Метою семінару є визначення особливостей процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в Україні в цивільних і господарських справах у контексті проведення судової реформи та започаткування діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності.Під час проведення семінару передбачається обмін думками судових експертів, суддів, адвокатів, представників Міністерства юстиції України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України з наступних питань:

  • Стан, проблеми та перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності та трансформації корпусу судових експертів в контексті судової реформи в Україні.
  • Правовий і процесуальний статус судового експерта з питань інтелектуальної власності в Україні.
  • Судовий експерт з питань інтелектуальної власності та адвокат: процесуальні моделі та етика взаємодії.
  • Особливості процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в цивільних справах.
  • Участь судових експертів з питань інтелектуальної власності в господарських справах.
  • Рецензування висновків судових експертів з питань інтелектуальної власності: правова реальність і міфи.
  • Перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності в контексті становлення Вищого суду з питань інтелектуальної власності тощо.

Науково-практичний семінар буде проведено 11.04.2019 р. з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, 4 поверх. Конференц-зал ДП «ДІПРОМІСТО». Реєстрація учасників заходу – з 10.00 до 10.30.

Можливо вам буде цікаво: