Київський НДІСЕ спільно з НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності та Українською асоціацією власників торгівельних марок запрошують на семінар щодо процесуального статусу судових експертів

Поділитися на facebook
Поділитися на telegram
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на print

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності та Українська асоціація власників торговельних марок організовує та проводить 11 квітня 2019 року науково-практичний семінар на тему: «Особливості процесуального статусу судового експерта з питань інтелектуальної власності в цивільних і господарських справах».

Метою семінару є визначення особливостей процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в Україні в цивільних і господарських справах у контексті проведення судової реформи та започаткування діяльності Вищого суду з питань інтелектуальної власності.Під час проведення семінару передбачається обмін думками судових експертів, суддів, адвокатів, представників Міністерства юстиції України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України з наступних питань:

  • Стан, проблеми та перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності та трансформації корпусу судових експертів в контексті судової реформи в Україні.
  • Правовий і процесуальний статус судового експерта з питань інтелектуальної власності в Україні.
  • Судовий експерт з питань інтелектуальної власності та адвокат: процесуальні моделі та етика взаємодії.
  • Особливості процесуального статусу судових експертів з питань інтелектуальної власності в цивільних справах.
  • Участь судових експертів з питань інтелектуальної власності в господарських справах.
  • Рецензування висновків судових експертів з питань інтелектуальної власності: правова реальність і міфи.
  • Перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності в контексті становлення Вищого суду з питань інтелектуальної власності тощо.

Науково-практичний семінар буде проведено 11.04.2019 р. з 10.00 до 13.00 за адресою: м. Київ, бул. Лесі Українки, 26, 4 поверх. Конференц-зал ДП «ДІПРОМІСТО». Реєстрація учасників заходу – з 10.00 до 10.30.

Можливо вам буде цікаво: