Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський НДІСЕ із семінаром-тренінгом відвідав представник «Access Data» – провідного розробника програмних продуктів у галузі комп’ютерних експертиз Сполучених штатів Америки

18 жовтня 2016 року на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України було проведено семінар-тренінг на тему: «Особливості проведення комп’ютерно-технічних експертиз з використанням програмного комплексу AccessDataLab».

З учасниками заходу працювали Фабіо Моро, провідний інженер «Access Data» та Нікіта Іванішин, керівник напрямку по Східній Європі та СНД. Доповідачі розповіли про можливості використання представленого програмного продукту та на прикладі реальних задач продемонстрували способи їх вирішення, а саме:

  • автоматизація виконання більшості загальних досліджень у сфері КТЕ;
  • автоматизація створення звітів за дослідженнями:
  • розподілена обробка великих масивів даних;
  • спільна робота експертів над справами;
  • можливість віддаленого доступу до вилучених даних для взаємодії з ініціаторами експертиз;
  • аналітика.

Мета заходу полягала у сприянні підвищенню кваліфікації експертів даної галузі та отримання актуальної інформації про програмний комплекс «Access Data». За словами лекторів, використання зазначених можливостей дозволить швидше проводити дослідження та зменшити навантаження на експертів.

Можливо вам буде цікаво: