Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз відвідав Генеральний прокурор України Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у п’ятницю, 17 лютого, відвідав Київський науково-дослідний інститут судових експертиз для моніторингу діяльності установи.

Візит став особливо актуальним зважаючи на те, що Київський НДІСЕ більшість судових експертиз виконує за матеріалами кримінальних справ. Це насамперед розслідування загибелі людей під час Революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції, міжнародне слідство щодо катастрофи малайзійського пасажирського літака «Боїнг 777» рейсу MH17 та багато інших резонансних справ.

Юрій Луценко поспілкувався з судовими експертами, безпосередньо відвідавши їхні робочі місця. Очільник Генпрокуратури ознайомився з лабораторіями криміналістичних, інженерно-технічних, економічних, автотехнічних, товарознавчих та спеціальних видів досліджень. Окрему увагу приділили роботі відділів проведення психологічних та військових експертиз.

Понад сторічна історія існування та розвитку установи була представлена у музеї Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Аналізуючи під час зустрічі результати роботи Київського НДІСЕ за останній період, директор Інституту Олександр Рувін розповів, що загалом колективу вдалося зробити значний крок вперед. У 2016 році експерти КНДІСЕ виконали понад 34 тисячі судових експертиз, а членство в Європейській мережі судово-експертних установ (ENFSI) відтепер дозволить висновкам українських спеціалістів бути прийнятими на міжнародному рівні без жодних обмежень.

«У числі пріоритетних напрямків нашої діяльності залишаються підвищення якості виконання експертиз, зменшення термінів їх виконання, розвиток науково-дослідної та науково-методичної сфери, зміцнення міжнародного співробітництва, ефективна взаємодія з правоохоронними органами та судами», – підкреслив Олександр Рувін.

Можливо вам буде цікаво: