Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз прийняли до експертної спільноти – Європейської мережі судово-експертних установ (European Network of Forensic Science Institutes – ENFSI)

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз здобув чергову перемогу на шляху до європейських стандартів забезпечення правосуддя і став першою установою системи Міністерства юстиції України, яка віднині входить до Європейської мережі судово-експертних установ ENFSI.

Голова Ради ENFSI Ян Де Кіндер повідомив про те, що заявка Київського НДІСЕ на членство в ENFSI була успішною та від імені учасників асоціації привітав українських колег з підтвердженням офіційного партнерства.

«Сподіваємося побачити Вас на майбутніх щорічних зборах ENFSI 2017 року у Берліні для представлення організації. Інформуємо, що Ви також були включені у регулярний список розсилки документів ENFSI і назва Вашого інституту найближчим часом буде додана в у перелік членів ENFSI, доступний для перегляду на веб-сайті ENFSI. Ласкаво просимо на нашої судово-експертної спільноти, ми будемо раді бачити Вас вже найближчим часом!», – зазначив голова Ради ENFSI Ян Де Кіндер у вітальному листі.

Нагадаємо, Київський науково-дослідний інститут судових експертиз у вересні 2016 року успішно пройшов аудит проведений постійними представниками ENFSI. Повноправне членство в ENFSI дасть можливість висновкам експертів КНДІСЕ без обмежень прийматись європейськими колегами. Крім того, співпраця судово-експертних установ світу дозволить розширити межі науково-методичної та експертної діяльності, переймати та запроваджувати інноваційні технології проведення судових експертиз.

Можливо вам буде цікаво: