Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України відзначив 110-у річницю з дня заснування та професійне свято День судового експерта України

Колектив Київського науково-дослідного інституту судових експертиз відзначив професійне свято – День судового експерта України та 110-у річницю з дня створення установи.

На офіційному заході взяли участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних організацій, наукових установ, вищих навчальних закладів та судово-експертних установ різного державного підпорядкування.

Під час відкриття урочистостей виступив директор КНДІСЕ Олександр Рувін, який висловив слова вдячності всьому колективу і зазначив важливість професії судового експерта для правосуддя. Захід був модерований заступником директора КНДІСЕ Наталією Нестор, яка наголосила також на важливості міжгалузевої співпраці та постійного підвищення професійного рівня судових експертів. У своєму виступі вона підкреслила значимість постійного вдосконалення методів та технологій судової експертизи, щоб забезпечити незалежність, об’єктивність та високу якість результатів експертних досліджень. Наталія Нестор також висловила вдячність всім присутнім за підтримку та спільні зусилля у розвитку судово-експертної справи в Україні.

Андрій Гайченко, заступник Міністра юстиції України, відкрив урочистості та звернувся з вітальним словом до гостей, привітавши колектив КНДІСЕ зі 110-ю річницею з дня створення та з професійним святом – Днем судового експерта.  

Також з привітальним словом до судово-експертної спільноти звернувся заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров. Він висловив велику подяку та високу оцінку роботи судово-експертної спільноти в Україні. Олексій Дніпров наголосив на важливості професійної та незалежної експертизи для правосуддя, а також її значущості у забезпеченні справедливості та довіри до судової системи.

До судових експертів з вітальними промовами звернулися представники департаментів Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, народні депутати України, представники Державного бюро розслідувань, представники Державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Державної міграційної служби України, Державної аудиторської служби України, представники СБУ, представники прокуратури м. Києва та Київської обласної прокуратури, Київської обласної державної адміністрації, представники Національної академії внутрішніх справ, Київського державного університету будівництва і архітектури, директори судово-експертних установ Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я.

Під час урочистостей з нагоди 110-ої річниці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та Дня судового експерта було нагороджено понад 180 експертів та працівників КНДІСЕ нагородами різних державних установ та відомств за вагомий внесок у розвиток і підвищення престижу судово-експертної справи в Україні. Урочисте нагородження відбулося в присутності високопосадовців і представників органів державної влади, наукових та освітніх установ, а також колег судових експертів. Нагороди, вручені працівникам КНДІСЕ, є яскравим свідченням їхньої професійної майстерності, надійності та відданості справі судової експертизи. В цей день також були відкриті дві нові лабораторії КНДІСЕ: лабораторія досліджень забруднення навколишнього середовища та лабораторія вибухотехнічного та ракетно-артилерійського озброєння.

Святкування 110-річниці КНДІСЕ та Дня судового експерта з успіхом пройшло і в регіональних відділеннях КНДІСЕ. Всі 9 відділень КНДІСЕ долучилися до святкування онлайн та на місцях провели круглий стіл за темою «Особливості проведення судових експертиз з встановлення розміру збитків спричинених російською агресією», де були запрошенні керівники обласних правоохоронних та судочинних установ. Експерти з регіональних відділень КНДІСЕ отримали заслужені визнання та нагороди у вигляді подяк та грамот за свою працю та вагомий внесок у розвиток судової експертизи.

Можливо вам буде цікаво: