Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Кропивницьке відділення КНДІСЕ учасничало в конференції «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин»

23 листопада 2023 року відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання права та соціально-економічних відносин», що проводилась в режимі on-line на платформі Zoom, організована Центральноукраїнським інститутом розвитку людини Університету «Україна».

Метою конференції було обговорення проблем теорії та практики юридичної науки, а також соціально-економічних відносин в умовах викликів сучасного суспільства для розробки науково обґрунтованих рекомендацій щодо розвитку правових засад держави, відновлення й підтримки високої якості економічного, управлінського та культурного потенціалу України.

Співорганізаторами конференції стали Кропивницьке відділення КНДІСЕ, Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України в Кіровоградській області, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

В роботі конференції взяли участь завідувач Кропивницького відділення КНДІСЕ Костянтин Лагода та провідний судовий експерт Кропивницького відділення КНДІСЕ Сергій Петров.

Костянтин Лагода, звернувся до учасників заходу з привітальним словом, зазначив що питання права та соціально-економічних відносин є актуальними питаннями, які в умовах збройної агресії російської федерації проти України, потребують всебічного обговорення та опрацювання за участю фахівців в галузі сучасного права, науковців, експертів, правоохоронців, економістів, представників бізнесу та громадськості.

Сергій Петров представив доповідь на тему «Практика проведення судових почеркознавчих та судових технічних експертиз документів, пов’язаних з питаннями реєстрації речових прав на земельні ділянки та передачі їх в оренду».

У заході були також заслухані доповіді фахівців права, науковців, експертів, викладачів та слухачів ВУЗ-ів зокрема з України, Польщі та Молдови.

Можливо вам буде цікаво: