Логотип КНДІСЕ

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз

Знання, об'єктивність, істина

language
Пошук
Close this search box.

Кропивницьке та Черкаське відділення КНДІСЕ провели заходи присвячені 110-ій річниці з дня заснування установи та з нагоди відзначення Дня судового експерта

03 липня 2023 року Кропивницьке відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України провели захід з нагоди відзначення Дня судового експерта та 110-ої річниці заснування Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Експертами відділення було проведено «День відкритих дверей», на який завітали викладачі та студенти різних освітніх закладів, зокрема Центральноукраїнського національного технічного університету, Донецького державного університету внутрішніх справ та Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Метою цього заходу було популяризувати судову експертизу та створити можливість для прямого спілкування майбутніх юристів та фахівців з експертами. Відвідувачі мали змогу ознайомитись з різними видами експертиз, які проводяться в Кропивницькому відділенні, а також переглянути сучасне спеціалізоване обладнання, що використовується експертами під час досліджень. Такі спільні заходи з освітніми закладами є важливим напрямком роботи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, оскільки сприяють обміну досвідом та знаннями, що сприяє підвищенню правової свідомості та кваліфікації майбутніх фахівців.

Черкаське відділення КНДІСЕ з нагоди 110-річчя від дня створення установи провели конкурс дитячої творчості. У рамках заходу дітям розказали про роботу експертів та показали сучасні прилади, що використовуються для проведення експертиз. Переможці конкурсу та його учасники були заохочені грамотами та подарунками, що справило на дітей невимовні враження та щиру радість.

Можливо вам буде цікаво: